Özçete Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi

Ziyaretçi Açık Rıza Metni


Değerli Ziyaretçilerimiz,
Kişisel verilerinizi ve kişisel verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.

İşbu aydınlatma metni yoluyla internet sitemizi ziyaret eden ve Özçete Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti ekranından Sigorta Talep Formu aracılığıyla tarafımıza ulaşan sizleri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (kısaca ‘’Kanun’’) gereğince bilgilendirmekteyiz.

İnternet sitemizi ziyaretiniz sebebiyle tarafımızla paylaştığınız kişisel verileriniz, fiziki veya elektronik sunucu ve disk ortamında; “6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na” uygun olarak toplanacak, işlenecek, ilgili kanunlarda öngörülen süre boyunca muhafaza edilecek ve süre sonunda imha edilecektir.

 

Özçete sigorta Ltd. Şti’ye ait internet sitemizi kullanmanız sebebiyle; Aydınlatma Metni’ nde belirtilen veriler toplanmakta ve işlenmektedir. Verilerinizin toplanılmasına rıza gösterip göstermediğinizi aşağıda yer alan işaretlemeler ile tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

Şirketimiz;

a)Kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek

b)Kişisel verilere hukuka aykırı olarak erişilmesini önlemek

c)Kişisel verilerin muhafazasını sağlamak

amacıyla veri işleme faaliyetlerini yürütürken uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik her türlü hukuki, teknik ve idari tedbirleri almakla yükümlüdür.

 

Biz Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın konusunda uzman yetkililerimizle en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.